חדרים לפי שעה - בלוג כתבות צימרים דיסקרטיים

כאן תמצאו כתבות מעניינות על חדרים לפי שעה בצפון, במרכז וגם צימרים דיסקרטיים בדרום

בגידות נשים - 14 סימנים לבגידה מצד האישה

נושא הבגידה בין בני זוג ישן בערך כמו תולדות האנושות. בני זוג בוגדים עם סיבה או בלי סיבה, עם פרטנר מזדמן או עם פרטנר קבוע, לפעמים הם מתחרטים ומנסים להפסיק, אבל לרוב, הם ממשיכים עד שלצד השני נמאס, ומגיש תביעה לגט, והסיפור נגמר בבית המשפט או ברבנות. למרות שקיימת הנחה שגברים בוגדים יותר מנשים, גם המין היפה, אינו טומן את ידו בצלחת בתחום הבגידות.  

 

במידה והבחנת בשינויים בדפוסי התנהגות קבועים אצל אשתך, והאינסטינקטים שלך אומרים לך שייתכן ויש עוד גבר בחייה, ולא, לא מדובר באביה או בבנה, אולי כדאי לך לבדוק את החשדות שלך לפני שאתה מתעמת איתה.


 

לפנינו מספר נורות אזהרה המהוות סימני היכר לדפוס ההתנהגות של אישה בוגדת.

 

שינויים ביחס לסביבה החברתית של שניכם

 

1. שינויים בדפוסי ההתנהגות הרגילים שלה

 שים לב אם היא מתייחסת באופן שונה לאנשים חשובים ויקרים לך. אם אשתך שומרת מרחק מבני משפחה מהצד שלך או מחברים שלך, כאלה שבעבר היא הסתדרה איתם, זה יכול להצביע על נקיפות מצפון על מעשי הבגידה שהיא מבצעת או ביצעה.

 

2. שים לב לתכיפות שבה היא מבלה עם חברותיה

 אם היא מתחילה בפתאומיות לבלות בחוגי חברה שאינם כוללים אותך, למשל, בחוגי חברה שונים, זה עלול להיות סימן לא טוב. גם אם היא מתעקשת שהיא מבלה רק עם חברות ולא עם חברים, המצב עלול להיות שונה ממה שהיא טוענת.

 

3. שים לב אם היא התחילה לדבר על ידיד/חבר חדש

 באופן כללי נשים חשות צורך עז לדבר על אירועים חדשים ומעניינים שמתרחשים בחייהן. כשהן מספרות בהתלהבות על ידיד חדש, ייתכן שלידיד החדש יש חשיבות יותר גדולה ממה שהיא מתכוונת לחשוף כשהיא מספרת עליו.

 

4. האם יש שינויים בהרגלי השתייה או העישון שלה?

 אם אשתך נוהגת לשתות או לעשן, יהיה לך קשה לשים לב אם חלו שינויים חריגים בהרגליה. אך, אם בעבר היא לא גילתה שום עניין בהרגלים אלו, ולאחרונה, באופן פתאומי, החלה לעשן או לשתות, או את שניהם, יכול להיות שיש לה "שותף" לפשע שהכיר לה הרגלים שעד לא מזמן, היו זרים לה.

 

5. גלה ערנות לגבי שעות העבודה או לנסיעות עבודה תכופות בתקופה האחרונה

 יכול להיות שאשתך טוענת שהיא מבלה הרבה יותר זמן בעבודה מבעבר, אבל, אם היא מעולם לא הייתה מכורה לעבודה, יכול להיות שאת השעות הנוספות היא מבלה במקום אחר.

 

6. תבדוק כמה כסף היא מוציאה על בילויים או כשהיא עושה שופינג

רומנים מהצד עולים כסף. בדוק בדיסקרטיות את הקבלות ואת ההוצאות בכרטיסי האשראי של אשתך. עלייה דרמטית בהוצאות אלו, עלולה להצביע על כך שהיא מוציאה הרבה כסף על אהוב חדש. 

שינויים בהתנהגותה הרגילה בבית

 

7. שים לב אם יש שינוי ביחס של אשתך כלפיך

 בדרך כלל, גבר עלול לגלות חשדנות כשאשתו מנסה להתרחק ממנו באופן פתאומי. אך אם היא, תטיף עליך כמויות בלתי רגילות של אהבה ופינוקים, כדאי להיות עוד יותר חשדן.

 

8. כדאי לשים לב - האם חלו שינויים בהרגלי שיחות הטלפון שלה?

 בדיקת נושא כמו שינוי בתכיפות של שיחות הטלפון ואופן הביצוע שלהן, עלולה להתברר כבדיקה מעט מורכבת. נשים ידועות כחובבות שיחות טלפון ארוכות. רובן מבלות שעות ארוכות בשיחות טלפון. אבל, אם אשתך מבלה יותר מהרגיל על שיחות טלפון, או בשליחות הודעות טקסט, ומעל הכל, כשאתה נכנס לחדר, היא סוגרת מיד את השיחה, אלה סימנים שיכולים להצביע על פרטנר חדש לשיחות, שהיא לא רוצה שתדע עליו. לא צריך להיות נביא, כדי להבין למה היא אינה מעוניינת שתהיה עד לשיחותיה.

 

9. האם אשתך הפכה ליותר ביקורתית כלפיך מבעבר?

 בעלים רבים סבורים שנשותיהם מפעילות ביקורתיות יתר כלפיהם. אך אם אשתך הפכה לעוד יותר ביקורתית מבעבר, ייתכן שהיא מחפשת דרכים להצדיק את הצורך שלה למצוא מאהב שיתאים יותר לדרישותיה.

 

10. כיצד תתייחס לשינויים בשגרת חיי המין שלכם

 לרוב, בעל שחושד שאשתו בוגדת בו, שהיא תגלה עניין ביחסי מין איתו. לרוב, זה המצב הקיים, אך ישנם מצבים, שנשים עשויות לגלות עניין רב בקיום מין עם בעליהן. מצבים אלה מתרחשים כאשר הן עדיין מנהלות מערכת יחסים אפלטונית עם גבר שהן מעוניינות בו, אך אינן יכולות לממש איתו את המשיכה המינית אל מושא תשוקותיהן.

 

11. צור קשר עין לעיתים תכופות

 באופן אינסטינקטיבי, בני אדם נמנעים מקשר עין ישיר כשהם חשים אשמה או מסתירים סוד. נסה ליצור קשר עין עם אשתך במהלך היום כמה שיותר פעמים. אם היא בוגדת בך, יש סיכוי גדול שהיא תפנה את מבטה במרבית המקרים.

 

12. שים לב כמה זמן היא משקיעה במחשב האישי שלה

 בימינו, המחשב משמש כמדיה תקשורתית בדיוק כמו הטלפון הקווי או הנייד. אם אשתך מבלה בערב בבית, חלק ניכר מזמנה על המחשב, ומתגוננת כשאתה מעיר לה על כך, בזמן שאתה צופה בטלוויזיה או עסוק במחשב שלך, יכול להיות שהיא שולחת מיילים או נמצאת בצ'אט עם אדם שהיא אינה מעוניינת שתדע עליו.

 

13. אשתך ממדרת אותך מחוויות במקום העבודה?

 אם אשתך הפסיקה לשתף אותך בחוויות או בסיפורים ממקום העבודה, או אינה משתפת אותך בתחושות אישיות או בהגיגים, יכול להיות שהיא מסתירה ממך משהו או שהיא מקבלת תמיכה רגשית ממקורות אחרים.